نتایج جستجو برای عبارت :

بهارک جان

بهارک من
در نسیم وزیدن گرفت دوباره نامشدر جویبارها،عکسی از او  دوباره نمایانبا آن آواز های مستیروی از عشقِ سرخدل از سبزهِ سبزای بهارکمعشق را از که گرفتی جان؟

مرگ سیاهی را پایان دادیزمستان را بی اعتبارجویبار ها را دو باره جاننام تو را باد هرکجا می بردتا دورهای دورعشق و مستی ام فزود از اوای بهارکمعشق را از که گرفتی جان؟

دلم گرفته بود از سیاهی های دلتنگیبر بالای صخره ها/در آن دورهای دورابر بود از پس خورشیدباران می زد بر گونه هایمحال خ
تهی تر از همیشه،
پنجره ایی از گرد و غبار
کوله ای پر از شن های بیابان
خانه ایی از خاطرات پژمرده
انگار از نسل روشنی های شب
افسوس که،
فروغ سایه های کاج در درخشش ماه نیستم!
انگار فصل ما نیستی ای «بهارک جان»
که نمی دانی،
دلتنگی انس غریبی دارد با پاییزی که در بهار رخم را زرد کرد!
امشب،
بر جاده شب عاشقان پیدا نبودی!
ندیدن انگار حصار بلند دیدارست....
زمان در کلبه من،
فصل باد و باز هم باد!
انگار دستانم را بسته اند به پنجره های آتشکده یزد
بر آخرین پله کوره ه
دانلود فیلم یتیم خانه ایران
فیلم یتیم خانه ایران با دانلود رایگان و کیفیت عالی همراه با لینک مستقیم در رسانه تی وی سریال.
ژانر فیلم : اجتماعی,تاریخیمحصول کشور : ایرانیامتیاز : 7 از 10 امتیاززبان فیلم : فارسیکارگردان : ابوالقاسم طالبیمدت زمان : 110سال انتشار : 1396    بازیگران: آهو خردمند,جعفر دهقان,علی شادمان,علیرام نورایی,قطب الدین صادقی, ایمان صفا بهار محمد پور, بهارک صالح نیا, حمید تاج دولتی
داستان فیلم: با ژانر تاریخی و اجتماعی درباره ی دوره حک
بهارنام دیگر توست!زنی که دامن بلندی دارد از هزاران بوسه ی بهاریو دستانش از جنس درختان سپید توت!چگونه به عشق من می خندی؟تو عاشق نبودی که ببینی چگونهمیان یاس های زردبه سخره می گیرد قلبم را آنکه تمام عمرشتا پایان عمرم،در خیالم می خرامد و می خرامد!
چه معشوقه بی پروایی!آنکه ورد سخنش بارانو نقاشی هایش هم‌آغوشی باغ است و جوی‌های پر از شراب انگوراو،بهارک معشوقه من است!زنی که یکشب بهاری قرار بودنرم نرمک برساند مرا به سحر سپید برکه ها!
به جستجویش،
ه
بچه ها دلم به شدت براتون تنگ میشه .....

به خاطر قضیه ی مشابه نفس منم باید برم ....

اونی هانیه : تو این مدت مامان خیلی خوبی  برام بودی .......ممنونم ....

ددی : عاااشقتم یادم نمیره محبتاتو ......

یاسی : ممنون که وب زدی ......اگر نمیزدی من هیچ وقت پیداتون نمیکردم ...

بهارک : ازت ممنونم بابت کلکلات بامن .......خواهر خیلی خوبی بودی ...فراموشت نمیکنم دخمل ..

اونی مبینا : بابا جوونم خیلی دوست دارم .....فکر رفتن به سرت نزنه هاااااااا

سیما شی : امیدوارم همون درسی که د
زمین 1000 تا 10000 متر در کردان - سنددار

نوع کاربری
مسکونی

متراژ
۱,۰۰۰ تا 10000
زمین در متراژهای 1000 تا 10000 متر در منطقه کردان، (پشت بانک صادرات - فروشگاه امیران - بهارک) سنددار، از متری 2 تا 2/5 میلیون تومان به فروش می رسد. همچنین این زمین ها با آپارتمانهای نوساز در شاهین ویلا، گوهردشت، باغستان، جهانشهر و عظیمیه تهاتر می گردد. _____________________________** تهاتر زمین به متراژهای 1000 متر تا بالاتر در بهترین منطقه کردان با آپارتمان در شاهین ویلا، باغستان، گوهردشت،

د افغانستان د 34 ولایتونو په اړه مکمل معلومات !(اطلاعات ۳۴ ولایت رسمی افغانستان)

34 ولایت او 364 ولسوالی افغانستان کی موجود دی.

1- کابل 15 ولسوالی ( استالف , بگرامی , فرزه , پغمان , قره باغ , کابل , چهارآسیاب , کلکان , خاک جبار , گلدره , موسهی , ده سبز , سروبی , میربچه کوت , شکردره).

2- هرات 15 ولسوالی ( ادرسکن , انجیل , اوبه , پشتون زرغون , چشت شریف , زنده جان , شینډنډ/سبزوار, غوریان , فارسی , کرخ , کشک , کشک کهنه , کهسان , گذره , گلران ).

3- ننگرهار 22 ولسوالی ( آچین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها